Pranie tapicerki

Oferujemy : profesjonalne pranie i czyszczenie fotelików samochodowych, pranie dywanów oraz wykładzin – zarówno w domach prywatnych jak i biurach. Ponadto zajmujemy się praniem i czyszczeniem mebli tapicerowanych i tapicerek samochodowych .

Sprzęt i środki
Używamy profesjonalnego sprzętu znanej, renomowanej firmy KÄRCHER. Jest to wiodący producent na rynku urządzeń piorąco-czyszczących. Nasze maszyny, w połączeniu z profesjonalną chemią, skutecznie usuwają zabrudzenia z pranych powierzchni. Urządzenia gruntownie czyszczą wykładziny, dywany jak i tapicerki. Proces czyszczenia polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Metoda ta pozwala na dokładne usuwanie tłuszczu, brudu oraz nieprzyjemnych zapachów.

Dzięki temu wykonujemy nasze czynności bardzo precyzyjnie, usuwamy wszelkie zabrudzenia, roztocza, sierść zwierzęcą, a przy okazji pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów.

Środki chemiczne są tak stworzone aby usuwać zabrudzenia, a jednocześnie nie szkodzić pranym powierzchniom oraz ludziom. Są przyjazne dla środowiska. Zostały przebadane dermatologicznie i są ekologiczne. Posiadają także odpowiednie certyfikaty.
DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!!!

RODZAJ PRANEJ RZECZY CENA
DYWANY I WYKŁADZINY 6-50m² 6 zł/m²
DYWANY I WYKŁADZINY 50-100m² 5 zł/m²
DYWANY I WYKŁADZINY powyżej 100m² 4 zł
i cena do uzgodnienia
TAPICERKA DOMOWA
Kanapy narożne
120-140 zł/szt.
TAPICERKA DOMOWA
Kanapy, sofy, łóżka
50-70 zł/szt.
TAPICERKA DOMOWA
Fotele, rogówki kuchenne
40-60 zł/szt.
TAPICERKA DOMOWA
Krzesła, pufy, taborety
8-15 zł/szt.
SAMOCHÓD
Podłoga
50 zł
SAMOCHÓD
Bagażnik
50 zł
SAMOCHÓD
Fotele + boki
100 zł
SAMOCHÓD
Całość
150 zł

UWAGA! Ceny mogą się zmienić w zależności od wielkości auta!

USŁUGI NIETYPOWE

RODZAJ PRANEJ RZECZY CENA
DYWANY LUB WYKŁADZINY NA SCHODACH 3-5 zł/stopień
WÓZKI DZIECIĘCE, FOTELIKI 45–70 zł